تماس با ما : 09128501957 02166154556

شرکت دونالدسون (Donaldson) فعالیت خود را در سال 1915 توسط فرانک دونالدسون آغاز کرد. این شرکت با بیش از یک قرن سابقه از بهترین و معتبر ترین شرکت های جهانی در زمینه ساخت و طراحی انواع فیلترهای هوا، آب،بخار، روغن ،گازوئیل ،سوخت ،هیدرولیک ،گیربکس و.. دررابطه با ماشین آلات راهسازی،معدنی و کشاورزی، صنایع غذایی، نوشیدنی و دارویی میباشد.

شرکت دونالدسون به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع فیلتر در جهان، دارای 32 کارخانه در سراسر دنیا از جمله (بلژیک، مکزیک، ژاپن، ایتالیا، آلمان، فرانسه و.. ) میباشد که توانسته است به کمک استفاده از نوآوری های بالا و مهندسی پیشرفته مطابق با تکنولوژی روز دنیا محصولات خود را با بالاترین سطح کیفی به بازارعرضه نماید. 

شرکت دونالدسون از سال 1972 اقدام به ارائه خدمات به صنایع غذایی و آشامیدنی در سراسر جهان بواسطه عرضه مجموعه محصولات استریل، مایعات و بخار با کیفیت بالا کرده است. از پیش تصفیه گرفته تا فیلتراسیون درجه استریل و از ظرفیت کم تا بالا، دونالدسون محصول مناسبی برای رفع نیازهای خاص شما دارد.

مزایایی فیلترهای دونالدسون در صنایع بهداشتی

  • تولیدات بسیاری از فیلترهای دونالدسون انحصاری میباشد که تکنولوژی ساخت آنها تنها در اختیار شرکت دونالدسون هستند. 
  • فیلترهای تسویه هوا،آب و بخار تولید شده توسط شرکت دونالدسون به دلیل نوآوری و مهندسی پیشرفته بکار رفته در آنها علاوه بر افزایش راندمان و کیفیت محصولات تولیدی باعث کاهش هزینه های نگهداری خطوط تولید نیز میشوند. به همین دلیل توسط اغلب شرکت های بزرگ ماشین سازی دنیا مانند تتراپک (Tetra Pak)و کرونس (Krones) بصورت انحصاری در خطوط تولید و ماشینهای بسته بندی بکار برده میشوند.

 

شرکت لیان گیتی نامدار تنها نماینده رسمی فروش محصولات شرکت Donaldson در حوزه صنایع غذایی، بهداشتی و دارویی در ایران می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا از وب سایت شرکت Donaldson به آدرس زیر بازدید نمایید:https://www.donaldson.com

بستن منو