تماس با ما : 09128501957 02166154556

Endress+Hauser

از راه اندازی تا بازیگر جهانی: اندرس هاوزر(Endress+Hauser) هم رشد بی رویه و هم دوران پرتلاطمی را تجربه کرده است. با این حال، موفقیت پایدار در هسته اصلی آن بوده است.

1953 شرکت L Hauser KG در Lörrach آلمان در 1 فوریه 1953 تاسیس شد. این شرکت متر سطح Tektor و Telstor ساخته شده توسط شرکت بریتانیایی Fielden Electronics را به فروش می رساند.

1961 این شرکت با 120 کارمند به محل جدیدی در مولبورگ آلمان نقل مکان کرد.

1984 دانش پیشرفته: اندرس هاوزر(Endress+Hauser) تخصص اولیه در کالیبراسیون را به دست آورد.

1995 تغییر نسل: کلاوس اندرس – در اینجا به همراه برادرانش اورس، هانس پیتر و جورج (از سمت چپ) مدیریت عملیاتی گروه شرکت ها را از پدرش بر عهده گرفت.

2014 ماتیاس آلتندورف به عنوان مدیر عامل گروه انتخاب شد. کلاوس اندرس به عنوان رئیس به هیئت نظارت منتقل می شود. اندرس هاوزر(Endress+Hauser) ،12000 کارمند در سراسر جهان دارد.

در سال 1953، دو مرد به ظاهر متفاوت گرد هم آمدند تا یک شرکت جدید را در یک آپارتمان خصوصی در لوراخ آلمان راه اندازی کنند: یکی مهندس سوئیسی، گئورگ اچ اندرس، فقط 29 سال، قد بلند و قوی بود. دیگری لودویگ هاوزر مدیر بانک 58 ساله آلمانی بود که به وضوح مسن تر و لاغرتر بود.

یک تیم قوی

با این حال، این شرکای تجاری غیرمحتمل ثابت کردند که کاملاً مطابقت دارند. دیدگاه اندرس و احتیاط هاوزر سنگ بنای موفقیت بودند. مهندس جوان به وضوح فرصت هایی را که فناوری جدید اندازه گیری سطح الکترونیکی ارائه می کرد، دید. تا آن زمان، مقادیر اندازه گیری شده باید با دست خوانده و اندازه گیری می شد. این بانکدار باتجربه رویکردی دقیق برای کسب و کار در پیش گرفت و شرکت را با خیال راحت در سال های پرتلاطم اولیه هدایت کرد.

شروع های کوچک

سرمایه اولیه L Hauser KG ،2000 مارک آلمان بود. اولین «تاسیسات عملیاتی» در اتاقی در آپارتمان هاوزر در لوراخ بود. اتفاقاً، نام شرکت از لوییز همسر لودویگ هاوزر گرفته شده است: ثبت نام تجاری در 10 فوریه 1953 او را به عنوان سهامدار فهرست می کند. این شرکت برای اولین بار با نام Endress+Hauser در سال 1957 تجارت کرد.

رشد پویا

گئورگ اچ اندرس این شرکت را به مدت چهار دهه رهبری کرد. او بازارها و زمینه های کاربردی جدیدی را باز کرد، شرکت را توسعه داد – متخصص در اندازه گیری سطح و تبدیل شدن به یک تامین کننده راه حل های کامل برای صنعت پردازش. در سال 1995، زمانی که او مدیریت شرکت را به دومین پسر بزرگ خود، کلاوس سپرد، تجارت پشتیبان به یک شرکت جهانی با 4300 کارمند تبدیل شد.

ساختار بین المللی

1984 کلاوس اندرس به طور هدفمند کار پدرش را ادامه داد و آن را توسعه داد و به مرور زمان نشان مدیریتی خود را بر جای گذاشت. او با درک اهمیت کسب‌وکارهای خدماتی و راه‌حل‌ها، با موفقیت با چالش‌های دنیای جهانی‌شده و فروش و تولید بین‌المللی مواجه شد. کلاوس اندرس به تعهد خود به فرهنگ قوی شرکت ادامه داد و کار را روی یک منشور خانوادگی پیش برد، که در آن خانواده سهامدار اظهار داشتند:اندرس هاوز Endress+Hauser باید یک شرکت خانوادگی باقی بماند.

فناوری دیجیتال سازی و تجزیه و تحلیل

در سال 2014، ماتیاس آلتندورف (متولد 1967) به عنوان مدیر عامل اندرس هاوزرEndress+Hauser انتخاب شد. کلاوس اندرس به عنوان رئیس جمهور به هیئت نظارت منتقل شد. متخصص تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی Analytik Jena قبلاً بخشی از گروه در آن زمان بود. خریدهای بیشتر، تجزیه و تحلیل فرآیند و اندازه گیری پارامترهای کیفیت را تقویت کرد. علاوه بر این، ماتیاس آلتندورف موضوع دیجیتالی شدن را در محصولات، در تعامل با مشتری و در فرآیندهای تجاری پیش برد.

ردپای جهانی

امروزه اندرس هاوزر(Endress+Hauser) تامین کننده پیشرو در فناوری اندازه گیری و اتوماسیون برای فرآیند و آزمایشگاه است. این شرکت با 16000 کارمند، فروش 3.3 میلیارد یورویی در سال 2022 داشته است. مراکز اندرس هاوزر( Endress+Hauser) در چهار قاره تولید می کنند.

شرکت لیان گیتی نامدار نماینده فروش محصولات شرکت اندرس هاوزر (ENDRESS+HAUSER) در ایران می باشد

برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا از وب سایت شرکت اندرس هاوزر به آدرس زیر بازدید نمایید:

https://www.endress.com

بستن منو