تماس با ما : 09128501957 02166154556

شرکت لیان گیتی نامدار به عنوان نماینده فروش و خدمات پس از فروش پمپ های برند TMX   توانسته است نیاز های  مربوط  به پمپ های جابه جایی مثبت با کیفیت را در حلقه های مختلف صنعت پوشش دهد. این پمپ ها برگرفته از جدید ترین تکنولوژی ساخت هستند و شرکت TMX هر ساله در راستای ارتقا کیفیت و عملکرد و با رعایت دقیق استانداردها، محصولات خود را بروزرسانی می کند. محصولات این برند با توجه به کیفیت و مقرون به صرفه بودن در منطقه اولین انتخاب برای انتقال انواع محصولات در فرآیندهای گوناگون صنایع غذایی، لبنی، آبمیوه، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی، دارویی و شیمیایی می باشند.

  TMXFLOW مجموعه‌ای از پمپ‌های صنعتی و بهداشتی ، میکسرها و مبدل‌های حرارتی را با کاربردهای مختلف ارائه می‌دهد. پمپ ها و سایر تجهیزات فولادی ضد زنگ در فرآیند های تولید نقش مهمی در کیفیت محصولات و به حداقل رساندن خطرات آلودگی دارند. محصولات TMXFLOW تمامی استانداردهای صنایع بهداشتی  را دارا می باشند.

پمپ جابه جایی مثبت (غلیظ کش) TMX

پمپ های لوب، پمپ های جابجایی مثبت هستند که از لوب های چرخان (روتور) برای انتقال سیالات استفاده می کنند. لوب ها معمولاً توسط چرخ دنده های خارجی هدایت می شوند و باعث می شوند که مایعات با ویسکوزیته های متفاوت از ورودی به خروجی جابجا شود. پمپ های لوب به دلیل عملکرد پمپاژ ملایم و توانایی مدیریت موثر مایعات چسبناک شناخته شده اند. آنها معمولا در صنایع غذایی و نوشیدنی جهت انتقال محصولاتی مانند شکلات، شربت، کرم، ماست چکیده، خامه و سایر مایعات چسبناک یا با ویسکوزینه بالا استفاده می شوند. پمپ‌های لوب در صنایع مختلف دیگر که نیاز به جابجایی ملایم و کارآمد سیال است مانند داروسازی، مواد شیمیایی و تصفیه فاضلاب نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

از جمله پرکاربرد ترین این پمپ ها سری SLA می باشد که در انواع دو لوب و سه لوب تولید می شوند.

این پمپ کاملا با فرآیند های خطوط CIP مطابقت دارد و در فرآیند شستشو خطوط هیچ تداخلی ایجاد نمی کند و برای جابجایی هر مایعی با ویسکوزیته کم یا زیادطراحی شده است .

این پمپ می تواند بدون آسیب رساندن به بافت محصول به لطف لوب های خودکه دارای طراحی ویژه ای می باشند ، محصولات مختلفی را پمپاژ نماید.

پمپ های سری SLA ساخته شده از فولاد ضد زنگ 316 در برابر مواد شوینده و خورندگی های مواد کاملا مقاوم بوده و استفاده از این متریال باعث ایجاد پوششی بهداشتی برای پمپ ها می شود .

در پمپ های سری SLA  از انواع مختلفی از مکانیکال سیل ها بسته به نیاز استفاده شده است

محدوده کاری پمپ های SLA  تا حجم 122 متر مکعب و فشار 12 بار بسیار کارآمد است به طوریکه تمامی ظرفیت ها در کارخانجات  را پوشش می دهد.

شرکت لیان گیتی نامدار نماینده رسمی فروش محصولات شرکت TMX FLOWدر ایران می باشد

برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا به وب سایت شرکت TMX FLOW  مراجعه نمایید.

بستن منو